SZUKAMY, DORADZAMY, ZATRUDNIAMY!

Dołącz do grona naszych klientów! Wypełnij formularz znajdujący się niżej i korzystaj z naszej pomocy!

OFERTA DLA PRACOWADWCÓW

Praca tymczasowa

Rekrutacja jednorazowa

czyli błyskawiczna pomoc w znalezieniu odpowiedniego kandydata na poszukiwane stanowisko. W zależności od kwalifikacji okres próbny na kandydata wynosi od 1 do 3 miesięcy.

Praca tymczasowa

Rekrutacja stała

czyli tak zwany abonament. W trosce o utrzymanie ciągłości zatrudnienia oraz pełnych kadr naszych partnerów, dzięki abonamentowi, dbamy o nieustanny dostęp do nowych pracowników oraz szybkich zastępstw.

Praca tymczasowa

Rekrutacja pracowników ze wschodu

Posiadamy duże doświadczenie i bogatą praktykę sprowadzania pracowników ze Wschodu, proponujemy również załatwienie formalności prawnych w imieniu klienta. Obecność biur na Ukrainie oraz w Chinach znacznie zwiększa możliwość wyboru odpowiedniej osoby.

DLACZEGO MY?

W system naszych wartości wchodzi pomoc maksymalnej liczbie osób, jasno wyznaczone cele, jawność działań i legalna rekrutacja. Uczciwość i zaufanie to nasze mocne strony, a dobrze przemyślana strategia pomaga w tworzeniu satysfakcji jednostek, kadr i przedsiębiorstw. Potrzeby pracowników i pracodawców są dla nas niezwykle ważne. Nasze doradztwo zadba o pełną informację dla obu stron zatrudnienia. Posiadamy szeroki oraz szybki dostęp do rynku pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić szeroki wachlarz perspektyw.

O firmie

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowanej w ofertach krajowych.  Jako młody, kreatywny zespół działamy według sprawdzonej, innowacyjnej metodologii rekrutacji. Co więcej, zapewniamy kompleksowe zabezpieczenie formalno-prawnego dla wszystkich stron. Dbając o jak najlepsze korzyści dla pracowników oraz pracodawców, wspieramy odnalezienie trafnego stanowiska pracy na jak najlepszych warunkach. Dzięki temu zapewniamy pełną satysfakcję zarówno pracodawcy jak i zatrudnionemu. Ponadto posiadamy duże doświadczenie w sprowadzaniu pracowników z zagranicy, szczególnie z granicy Wschodniej oraz Azjatów. Dysponujemy bogatą bazą odpowiednio wykwalifikowanych osób oraz sprawdzoną praktyką zatrudniania ich w kraju. Gwarantujemy pewną i zabezpieczoną prawnie pracę w Polsce.

Zapewniamy:

• szybki dostęp do rynku pracy
• możliwość testowania nowego stanowiska – okres próbny
• pewnych, uczciwych pracodawców
• kompleksową obsługę formalno-prawną
• najwyższą jakość doradztwa oraz usług

Dzięki nam osiągniesz:

• Błyskawiczną reakcję na potrzeby znalezienia odpowiedniego miejsca pracy
• Sprawne dopasowanie kwalifikacji do potrzeb
• Pomoc profesjonalistów
• Przegląd  kilku możliwości zatrudnienia
• Możliwość osiągniecia nowych kwalifikacji oraz umiejętności

Filozofia firmy

Filozofia naszej firmy zakłada wsparcie dla rozwoju firm i przedsiębiorstw dzięki satysfakcji pracodawców oraz zadowolonych pracowników. W realizacji tego celu pomaga nam bogate doświadczenie, doskonała znajomość rynku pracy oraz nowoczesność. Pomagamy w rekrutacji osób z Polski, a także krajów Wschodnich (tj. Ukraina) oraz Azji.

REFERENCJE

,,Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi firmy Dreamjob z zakresu zasobami ludzkimi. Pracownicy Dreamjob to kompetentny zespół, który wszystkie zadania wykonuje zgodnie z wytycznymi, zachowując przy tym terminowość zleceń oraz otwartość wobec oczekiwań klienta."

IMPORTUJ Z NAMI, WROCŁAW
,,Firma Dreamjob prowadziła u nas projekt outsourcingu na recepcję. Współpraca z zespołem Dreamjob cechuje się wyskokim poziomem profesjonalizmu oraz zaangażowaniem. Jest to solidny partner biznesowy z indywidualnym podejściem do klienta."

KASHMIR SPA, OSTRÓW WIELKOPOLSKI
,,Agencja Dreamjob to zaufany partner biznesowy w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Elastyczność we współpracy, rozumienie potrzeb klienta oraz rzetelność gwarantują komfort i satysfakcję ze stałej umowy."

DOMINO POLSKA SP. Z O.O., DZIERŻONIÓW
,,Dzięki sprawnemu oraz szybkiemu zapewnianiu zastępstw, a także rekrutacji nowych pracowników mamy poczucie bezpieczeństwa naszej firmy. Dreamjob to pewność jakości usług, zaangażowanie i terminowość. Polecamy do stałej współpracy."

FIRMA PROUD VOICE KATARZYNA PODSIADŁO, WROCŁAW

Zaufali nam

CENNIK

Koszt usług Dream Job Recruitment kształtuje się zwykle na poziomie od 0,5 do 3 miesięcznych wynagrodzeń netto, które oferowane jest na danym stanowisku. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od wielu czynników, w tym głównie od zakresu działań, które zleci nam Pracodawca oraz od kompetencji i kwalifikacji Kandydata. Przy stałej współpracy jesteśmy w stanie znacząco obniżyć koszty i zaproponować Klientom znacznie niższe ceny usług. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt z naszym biurem. Szczegółowych informacji uzyskają Państwo dzwoniąc na numer 884171616 bądź kontaktując się poprzez formularz na stronie internetowej.

ANKIETA – PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie, która pomoże nam znaleźć idealnego kandydata na pracownika dla Ciebie!

KONTAKT

Chcesz się z nami skontaktować lub nie wiesz, jaka usługa jest odpowiednia dla Ciebie?

Zostaw swój telefon lub e-mail, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe!