ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA ZNALEZIENIE PRACY

Dołącz do naszej bazy kandydatów! Wyślij swoje CV na cv@dream-job.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa

Praca stała

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Praca tymczasowa

Praktyki i staż

DLACZEGO MY?

W system naszych wartości wchodzi pomoc maksymalnej liczbie osób, jasno wyznaczone cele, jawność działań i legalna rekrutacja. Uczciwość i zaufanie to nasze mocne strony, a dobrze przemyślana strategia pomaga w tworzeniu satysfakcji jednostek, kadr i przedsiębiorstw. Potrzeby pracowników i pracodawców są dla nas niezwykle ważne. Nasze doradztwo zadba o pełną informację dla obu stron zatrudnienia. Posiadamy szeroki oraz szybki dostęp do rynku pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić szeroki wachlarz perspektyw.

Zapewniamy:

• szybki dostęp do rynku pracy
• możliwość testowania nowego stanowiska – okres próbny
• pewnych, uczciwych pracodawców
• kompleksową obsługę formalno-prawną
• najwyższą jakość doradztwa oraz usług

Dzięki nam osiągniesz:

• Błyskawiczną reakcję na potrzeby znalezienia odpowiedniego miejsca pracy
• Sprawne dopasowanie kwalifikacji do potrzeb
• Pomoc profesjonalistów
• Przegląd  kilku możliwości zatrudnienia
• Możliwość osiągniecia nowych kwalifikacji oraz umiejętności

Nasza misja

Nasza misja to spełnienie i satysfakcja przyszłego zatrudnionego u zadowolonego pracodawcy. W realizacji tego celu pomaga nam bogate doświadczenie, doskonała znajomość rynku pracy oraz nowoczesność.
Pomagamy w odnalezieniu odpowiedniej pracy dla osób z Polski, a także krajów Wschodnich (tj. Ukraina) oraz Azji.

REFERENCJE

,,Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi firmy Dreamjob z zakresu zasobami ludzkimi. Pracownicy Dreamjob to kompetentny zespół, który wszystkie zadania wykonuje zgodnie z wytycznymi, zachowując przy tym terminowość zleceń oraz otwartość wobec oczekiwań klienta."

IMPORTUJ Z NAMI, WROCŁAW
,,Firma Dreamjob prowadziła u nas projekt outsourcingu na recepcję. Współpraca z zespołem Dreamjob cechuje się wyskokim poziomem profesjonalizmu oraz zaangażowaniem. Jest to solidny partner biznesowy z indywidualnym podejściem do klienta."

KASHMIR SPA, OSTRÓW WIELKOPOLSKI
,,Agencja Dreamjob to zaufany partner biznesowy w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Elastyczność we współpracy, rozumienie potrzeb klienta oraz rzetelność gwarantują komfort i satysfakcję ze stałej umowy."

DOMINO POLSKA SP. Z O.O., DZIERŻONIÓW
,,Dzięki sprawnemu oraz szybkiemu zapewnianiu zastępstw, a także rekrutacji nowych pracowników mamy poczucie bezpieczeństwa naszej firmy. Dreamjob to pewność jakości usług, zaangażowanie i terminowość. Polecamy do stałej współpracy."

FIRMA PROUD VOICE KATARZYNA PODSIADŁO, WROCŁAW

Zaufali nam

KONTAKT

Zgłoszenia razem z CV prosimy wysyłać na adres cv@dream-job.pl.

Dla kandydatów, którzy nie dysponują CV i są zainteresowani pracą fizyczną przygotowaliśmy poniższy formularz , który pozwoli na dodanie swojego zgłoszenia do naszej Bazy Kandydatów.